Zaślubieni Jezusowi

Kurs o sakramencie małżeństwa dla sakramentalnych katolickich małżeństw,
mających doświadczenie osobistej formacji i rozwoju wiary,
a jako małżonkowie poszukujących czegoś więcej.


Czym jest kurs?

Kurs Zaślubieni Jezusowi to 8 spotkań. Centralnym punktem każdej sesji jest Wasze spotkanie, rozmowa męża i żony inspirowana zeszytem ćwiczeń i filmem, przygotowanym przez włoskie małżeństwa z Projektu Misterogrande. Kurs pokazuje wymiar duchowy, sakramentalny małżeństwa, nie zapominając o praktycznym wymiarze życia małżeńskiego.

Czy kurs jest dla nas?

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak rozwijać się jako para, żyć duchowością nie tylko męża, duchowością żony, ale właśnie duchowością małżeńską – ten kurs może Wam w tym pomóc.

Jak to wygląda?

Spotkania Kursu odbywają się regularnie, najlepiej co dwa tygodnie, w gronie kilku małżeństw, w domu jednej z par. Miłym elementem spotkania jest forma poczęstunku/przegryzki, która razem z ładnie przystrojonym stolikiem i świeczką pomagają stworzyć atmosferę randki.

Kto prowadzi spotkanie?

Po włączeniu filmu, w każdym z kolejnych kroków prowadzi nas już dalej para mówiąca na nagraniu.

Jaką formę ma spotkanie?

W trakcie każdej z sesji jest miejsce na wspólną z innymi parami uczestników modlitwę na początku, czas na słuchanie treści i pochylanie się nad ćwiczeniami oraz czas na osobistą rozmowę w parach małżeńskich.

Dlaczego?

Kurs pozwala zobaczenia w nowy sposób piękno sakramentu małżeństwa. Zachęca do odkrywania tego wspaniałego daru od Boga w Waszym małżeństwie, niezależnie od tego jak w danej chwili się czujecie. Inspiruje, by objawiać światu Miłość Boga w sposób widzialny, przez gesty, słowa, po prostu przez codzienne życie małżeńskie.

Obejrzyj film

W jaki sposób możemy wziąć udział w kursie?

Ze względu na to, że Kurs Zaślubieni Jezusowi jest nowym narzędziem, żeby wziąć udział w kursie najlepiej zorganizować go wspólnie z przyjaciółmi.

Kurs może odbywać się w domu (jednej pary lub na zmianę), można też zorganizować takie spotkania w salce przy parafii. Ważne, żeby stworzyć małżonkom klimat randki i zapewnić komfortowe warunki na czas rozmowy w parach, a także pamiętać, że spotkanie rozpoczyna się wspólną modlitwą a kończy dzieleniem w grupie.

Zamów

zamów kurs na stronie misterogrande.pl, zapłać i poczekaj aż paczkę przywiezie kurier.

Zarejestruj

w kartonie otrzymasz instrukcję potrzebne do otrzymania dostępu do materiałów filmowych.

Zaproś

do owocnego przeżycia kursu potrzebujesz inne małżeństwa (kurs najlepiej zorganizować
w 4 pary)

Dobrej drogi

 Powodzenia w odkrywaniu tajemnic sakramentu małżeństwa!

Zamów Kurs Zaślubieni Jezusowi

dla siebie i swoich przyjaciół już dziś.