1-3 maja 2024, Gniezno

Odkryj małżeństwo

Międzynarodowy Kongres Projektu Misterogrande

Misją Projektu Misterogrande w Polsce jest odkrywanie piękna sakramentu małżeństwa. Pierwszy Kongres poświęcamy na wspólne odkrycie daru, jakim jest małżeństwo. Doskonali prelegenci, radosna atmosfera, strefa modlitwy i klimatyczna kafejka z doskonałą kawą - to wszystko przygotowaliśmy dla Was, abyśmy mogli razem odkrywać czym jest małżeństwo. 

Do zobaczenia!

ks. Renzo
Bonetti

wieloletni Dyrektor Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin przy włoskim Episkopacie, konsultor Papieskiej Rady ds. Rodziny, obecnie duszpasterz włoskiego projektu Misterogrande.

 Aleksander i Monika Bańka

małżeństwo, rodzice dwóch synów, od wielu lat zaangażowani w Ruchu Światło-Życie. Dr hab. filozofii, wykładowca akademicki, lider Centrum Duchowości w Tychach. Pedagog i psychoterapeutka, absolwentka Ośrodka Szkoleń Systemowych w Krakowie.

Robert
Cheaib

mąż i ojciec, profesor teologii dogmatycznej na Uniwersytecie w Lyonie, autor wielu książek dotyczących, wiary, modlitwy, wychowania dzieci i rozwijania więzi małżeńskiej. Wcześniej wykładał na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim.

ks. Przemysław Kwiatkowski

Przewodniczący Wydziału Duszpasterskiego Archidiecezji Gnieźnieńskiej, wieloletni sekretarz Papieskiego Instytutu dla Studiów nad Małżeństwem i Rodziną w Rzymie, obecnie duszpasterz polskiego projektu Misterogrande.

Jedyna taka majówka!
Wszyscy są zaproszeni: rodziny z dziećmi, osoby indywidualne, narzeczeni, kapłani, osoby konsekrowane. Do zobaczenia w Gnieźnie!

Wspólna modlitwa

Uczestnicy w różnych momentach Kongresu będą zapraszani do udziału w modlitwie. Przez cały czas trwania wydarzenia będzie się odbywać Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Ciekawe wykłady

Wykładowcy z Włoch, Francji i Polski będą odkrywać przed uczestnikami najpiękniejszą i najgłębszą prawdę o sakramencie małżeństwa, który jest darem.

Radość spotkania

Będzie wiele okazji do spotkania ludzi, którym na sercu leży sakrament małżeństwa. Nie zabraknie dobrej kawy, słodkości i rodzinnej atmosfery, abyśmy się mogli dobrze poznać.

Bądź z nami!

Rejestracja na Kongres rozpocznie się w styczniu 2024 roku. Zapisz się na listę mailingową, aby nie przegapić zapisów.